Czas na nowoczesne, elastyczne rozwiązania

Jesteśmy firmą rodzinną, któej poczatki sięgają 1998 roku. Od zawsze jesteśmy związani z przemysłem - najpierw jako dostawca usług z zakresu sitodruku i tampodruku na trudnych podłożach (tworzywach sztucznych przede wszystkim), następnie jako dostawca i konwerter materiałów samoprzylepnych i folii. Z biegiem czasu zarówno poszerzaliśmy naszą ofertę, jak również zmienialiśmy strukturę naszej działalności, aby lepiej reagować na potrzeby naszych Klientów: 

- od wielu lat dostarczamy nasze wyroby i usługi do najbardziej wymagających branż, m.in.: automotive, AGD i RTV, przemysł maszynowy, budownictwo - jako konwerter i dostawca taśm samoprzylepnych, folii, klejów

- w roku 2016 rok otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający zgodność zarządzania jakością zgodną z normą ISO 9001: 2015

- w roku 2018 wykonaliśmy kolejny ważny krok w naszym rozwoju podpisując umowę dystrybucyjną z naszym wieloletnim partnerem handlowym 3M Polska. Pozwoliło nam to poszerzyć naszą ofertę m. in. o środki ochrony osobistej.

W ramach firm powiązanych osobowo i kapitałowo działa również BlMAX Print Sp. z o.o. (rynek POS oraz druku UV, produkcja instrukcji obsługi i montażu, kart gwarancyjnych).


PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ DAJĄ NAM:

Chętnie podejmujemy się małych realizacji, w których konkurencja nie widzi potencjału

 

MERITUM NASZEGO SUKCESU TWORZĄ:

Wszystkie te czynniki zjednoczone pasją i zaangażowaniem wytwarzają szczególny klimat prowadzenia biznesu. Naszą misją jest kreaowanie wartości dodanej oraz transfer interdyscyplinarnej wiedzy i doswiadczenia dla naszych Klientów. Bimax jest integralną częścią sukcesu firm dla których dostarcza kompleksowe rozwiązania biznesowe. 

                                         

  

Najlepsze rozwiązania dla wielu branż

Zobacz więcej.

Optymalne bezpieczeństwo

Zobacz więcej.

Innowacyjne rozwiązania

Zobacz więcej.

Czyste, trwałe i niezawodne łączenie. Łatwość aplikacji i skrócenie czasu produkcji.

Zobacz więcej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: +48 507 794 764

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Formularz Kontaktowy

Dotacja na kapitał oborotowy dla firmy BIMAX Print Sp. z o.o.

Dotacja na kapitał oborotowy dla firmy BIMAX Sp. z o.o.

Cele:projektu: Projekt dotyczy wsparcia predsiębiorców w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr. SA. 57015(2020/N).
Planowane efekty: Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa
Wartość projektu: 70 133,64 zł
Udział Funduszy Europejskich: 70 133,64 zł
Przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej w Bimax Sp. z o.o.

Przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej w Bimax Sp. z o.o.

Cele:projektu: Wzrost potencjału i konkurencyjności firmy Bimax Sp z o.o. poprzez przeprowadzenie audytu wzorniczego i stworzenie listy rekomendacji przydatnych dla firmy w jej działalności, związanej głównie z szeroko rozumianym wzornictwem i identyfikacją wizualną.
Planowane efekty: Wzrost potencjału i konkurencyjności firmy Bimax Sp. z o.o. w zakresie poziomu innowacyjności, wzmocnienia marki, dywersyfikacji produkcji i zwiększenia przychodów ze sprzedaży.
Wartość projektu: 73 800,00 zł
Udział Funduszy Europejskich: 51 000,00 zł