Cyfrowy druk opakowań niskonakładowych

25-07-2017

Od dziś niskie nakłady opakowań z nadrukiem wysokiej jakości w przystępnych cenach nie są problemem.

Dążąc do zaspokojenia rosnącego popytu na małoseryjne opakowania z wysokiej jakości nadrukiem zainstalowaliśmy wysokowydajną maszynę drukującą w technologii UV. Bardzo duży rozmiar druku 2500x3000 mm pozwala nam wykonać opakowania wielkogabarytowe z jednego arkusza tektury.

Maszyna doskonale uzupełnia nasze portfolio i idealnie wpisuje się w nasz nowoczesny cyfrowy workflow: poczynając od projektowania strukturalnego oraz wizualizacje w systemie ArtiosCAD, poprzez cyfrowy druk wysokiej jakości w technologii UV kończywszy na cyfrowym wycinaniu opakowań. Dzięki wysokiemu poziomowi integracji pomiędzy poszczególnymi krokami cały proces odbywa się niezwykle szybko i sprawnie.

Dotacja na kapitał oborotowy dla firmy BIMAX Print Sp. z o.o.

Dotacja na kapitał oborotowy dla firmy BIMAX Sp. z o.o.

Cele:projektu: Projekt dotyczy wsparcia predsiębiorców w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr. SA. 57015(2020/N).
Planowane efekty: Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa
Wartość projektu: 70 133,64 zł
Udział Funduszy Europejskich: 70 133,64 zł
Przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej w Bimax Sp. z o.o.

Przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej w Bimax Sp. z o.o.

Cele:projektu: Wzrost potencjału i konkurencyjności firmy Bimax Sp z o.o. poprzez przeprowadzenie audytu wzorniczego i stworzenie listy rekomendacji przydatnych dla firmy w jej działalności, związanej głównie z szeroko rozumianym wzornictwem i identyfikacją wizualną.
Planowane efekty: Wzrost potencjału i konkurencyjności firmy Bimax Sp. z o.o. w zakresie poziomu innowacyjności, wzmocnienia marki, dywersyfikacji produkcji i zwiększenia przychodów ze sprzedaży.
Wartość projektu: 73 800,00 zł
Udział Funduszy Europejskich: 51 000,00 zł